Aircooled Forum
Forumul unui grup de pasionati ai fenomenului VW Aircooled
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Aircooled Forum | Reguli | Inregistrare | Login
POZE AIRCOOLED FORUM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: deeazuzu82
 | Femeie 24 ani Cluj cauta Barbat 27 - 62 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
poze, stiri, calatorii si evenimente broscaresti:
_______________________________________
|
|
| pus acum 13 ani |
|
MishuL
sniper
 Din: Bucuresti,ROMANIA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7732
|
|
Yellou! Pai mai pune si tu pe-aici cand e de alte intalneli. Ca'i cate unii, domne, n-are noroc... nu place domne la VeW'Fe deloc, asa ca n'are cont acolo si, nelogat, nu poti vedea decat o parte din topicuri (fara evenumente, cafenele etc). Si'asa ramane aia nestiutori de ocazii. 
_______________________________________ Was müssen wir kämpfen, ist, die Existenz und Vermehrung unserer Rasse und unseres Volkes, die Ernährung unserer Kinder und die Reinheit unseres Blutes, die Freiheit und Unabhängigkeit des Vaterlandes zu sichern, so dass unser Volk möglicherweise für die Erfüllung des reifen Mission zugeteilt ihm vom Schöpfer des Universums.
|
|
| pus acum 13 ani |
|
|
Toni
Broscar pasionat
Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 677
|
|
eu i-am spus ca nici eu nu mai intru acolo...din lipsa de timp, din faptul ca de cand au schimbat culorile nu mai imi place etc si sa anunte si aici...
|
|
| pus acum 13 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
facem! anuntam si intalniri atunci cand vor fi. pana atunci pe site-ul clubului la categoria news o sa tot postam diferite povesti cu si despre oameni si broaste 
_______________________________________
|
|
| pus acum 13 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
Hai sa ma laud si pe aici cu povestea Perlutzei 
_______________________________________
|
|
| pus acum 12 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
se anunta un weekend plin: vineri de la 19.00 La Hala e intalnire cu Mihai Barbu si Duba Libre: sambata de la 10.00 mergem sa bem cafeaua cu nea Gica la Metrotehnica:
_______________________________________
|
|
| pus acum 12 ani |
|
MishuL
sniper
 Din: Bucuresti,ROMANIA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7732
|
|
Fuchs! Maine la 6 jumate plec cu un fost proprietar de brotac la Hicleria, sa devina proprietar de vesfalie Iar ratez.
Bai, dar genul asta de plimbari extrem de lungi nu se fac si aller-retour? Pt ca eu m-as baga oricand la asa ceva DAR pt busul meu ideea de "one way ticket" pur si simplu nu exista, oricat de nobila ar fi ideea de a-l dona. Eu sunt foarte sceptic si cu privire la soarta Daciei aleia duse la Mongolia atunci cand o sa i se strice un etrier de frana, sau platina, sau orice kkt. De unde sa gasesti acel kkt de Dacee la Mongolia? De aceea cred ca o sa impartaseasca soarta cardului de T1-uri primite de sindicatul studentesc din politehnica la inceputul anilor '90 
_______________________________________ Was müssen wir kämpfen, ist, die Existenz und Vermehrung unserer Rasse und unseres Volkes, die Ernährung unserer Kinder und die Reinheit unseres Blutes, die Freiheit und Unabhängigkeit des Vaterlandes zu sichern, so dass unser Volk möglicherweise für die Erfüllung des reifen Mission zugeteilt ihm vom Schöpfer des Universums.
|
|
| pus acum 12 ani |
|
jan
Broscar pasionat
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2196
|
|
Mongolia nu se pleaca in fata unui etrier! De-aia-i zice MONgolia, altfel ii zicea TONgolia, etc.
Io zic sa nu-i dati cafea lu nea Gica ca vi le repara pe toate de nu mai avem ce mai discuta niciodata...
_______________________________________
|
|
| pus acum 12 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
Neatza! Vineri si sambata am fost sa ii cunoastem pe Duba Libre si sa ii revedem pe Gica&Razvan. Ne-am simtit bine, am cunoscut oameni noi, am revazut prieteni vechi si va povestim si voua cum a fost
_______________________________________
|
|
| pus acum 12 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
de data aceasta, povesti cu fiare si oameni. voi ce amintiri din trafic aveti?
_______________________________________
|
|
| pus acum 12 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
se apropie intalnirea de la Belgrad, motiv pentru a ne aminti cateva din peripetiile de la editiile anterioare
_______________________________________
|
|
| pus acum 12 ani |
|
MishuL
sniper
 Din: Bucuresti,ROMANIA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7732
|
|
Ceee mishto! Mi-a zis Dilaru zilele trecute ca o sa se scoboare w/e-ul viitor la Balgrad (na, mai are si el de facut un etaj la casa, un strat de asfalt pe strada... ), din pacate viatza de ex-familie (ma mut! ) nu mi-a permis sa apuc sa fac itepeu' la bus si sa vin 
_______________________________________ Was müssen wir kämpfen, ist, die Existenz und Vermehrung unserer Rasse und unseres Volkes, die Ernährung unserer Kinder und die Reinheit unseres Blutes, die Freiheit und Unabhängigkeit des Vaterlandes zu sichern, so dass unser Volk möglicherweise für die Erfüllung des reifen Mission zugeteilt ihm vom Schöpfer des Universums.
|
|
| pus acum 12 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
@ MishuL: intalnirea de la Belgrad s-a amanat cu o sapatamana, din cauza ploilor. o pauza de 7 zile ar trebui sa iti ajunga sa faci ITP-ul 
intre timp am scris despre Cutia lui Pac, sora mai mare a Perlutzei mesaj important: opriti sonorul inainte de a da click pe videoclip )
_______________________________________
|
|
| pus acum 12 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
despre numele masinilor si povestea "botezului" lor ca de obicei, un text cu fiare si oameni
_______________________________________
|
|
| pus acum 12 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
incepe sezonul de vara care arata ca un adevarat maraton. prima intalnire va avea loc la Mures: Bug Fest - editia a treia
_______________________________________
|
|
| pus acum 12 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
in acest week-end, la Buftea:
_______________________________________
|
|
| pus acum 11 ani |
|
valee
Broscar nou
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
|
|
cu drag, despre intalnirea de la Odorhei de week-endul viitor:
_______________________________________
|
|
| pus acum 11 ani |
|