Aircooled Forum
Forumul unui grup de pasionati ai fenomenului VW Aircooled
Lista Forumurilor Pe Tematici
Aircooled Forum | Reguli | Inregistrare | Login

POZE AIRCOOLED FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deeazuzu82
Femeie
24 ani
Cluj
cauta Barbat
27 - 62 ani
Aircooled Forum / Site-uri personale ale membrilor / Volkswagen Classic Club Moderat de BubuL, MikeRG, MishuL, tipatescu
Autor
Mesaj Pagini: 1
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
poze, stiri, calatorii si evenimente broscaresti:

_______________________________________


pus acum 13 ani
   
MishuL
sniper

Din: Bucuresti,ROMANIA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7732
Yellou!
Pai mai pune si tu pe-aici cand e de alte intalneli. Ca'i cate unii, domne, n-are noroc... nu place domne la VeW'Fe deloc, asa ca n'are cont acolo si, nelogat, nu poti vedea decat o parte din topicuri (fara evenumente, cafenele etc). Si'asa ramane aia nestiutori de ocazii.


_______________________________________
Was müssen wir kämpfen, ist, die Existenz und Vermehrung unserer Rasse und unseres Volkes, die Ernährung unserer Kinder und die Reinheit unseres Blutes, die Freiheit und Unabhängigkeit des Vaterlandes zu sichern, so dass unser Volk möglicherweise für die Erfüllung des reifen Mission zugeteilt ihm vom Schöpfer des Universums.

pus acum 13 ani
   
Toni
Broscar pasionat

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 677
eu i-am spus ca nici eu nu mai intru acolo...din lipsa de timp, din faptul ca de cand au schimbat culorile nu mai imi place etc   si sa anunte si aici...

pus acum 13 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
facem! anuntam si intalniri atunci cand vor fi.
pana atunci pe site-ul clubului la categoria news o sa tot postam diferite povesti cu si despre oameni si broaste


_______________________________________


pus acum 13 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
Hai sa ma laud si pe aici cu povestea Perlutzei


_______________________________________


pus acum 12 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
se anunta un weekend plin:

vineri de la 19.00 La Hala e intalnire cu Mihai Barbu si Duba Libre:

sambata de la 10.00 mergem sa bem cafeaua cu nea Gica la Metrotehnica:


_______________________________________


pus acum 12 ani
   
MishuL
sniper

Din: Bucuresti,ROMANIA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7732
Fuchs! Maine la 6 jumate plec cu un fost proprietar de brotac la Hicleria, sa devina proprietar de vesfalie  Iar ratez.

Bai, dar genul asta de plimbari extrem de lungi nu se fac si aller-retour? Pt ca eu m-as baga oricand la asa ceva DAR pt busul meu ideea de "one way ticket" pur si simplu nu exista, oricat de nobila ar fi ideea de a-l dona.
Eu sunt foarte sceptic si cu privire la soarta Daciei aleia duse la Mongolia atunci cand o sa i se strice un etrier de frana, sau platina, sau orice kkt. De unde sa gasesti acel kkt de Dacee la Mongolia? De aceea cred ca o sa impartaseasca soarta cardului de T1-uri primite de sindicatul studentesc din politehnica la inceputul anilor '90 


_______________________________________
Was müssen wir kämpfen, ist, die Existenz und Vermehrung unserer Rasse und unseres Volkes, die Ernährung unserer Kinder und die Reinheit unseres Blutes, die Freiheit und Unabhängigkeit des Vaterlandes zu sichern, so dass unser Volk möglicherweise für die Erfüllung des reifen Mission zugeteilt ihm vom Schöpfer des Universums.

pus acum 12 ani
   
jan
Broscar pasionat

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2196
Mongolia nu se pleaca in fata unui etrier! De-aia-i zice MONgolia, altfel ii zicea TONgolia, etc.

Io zic sa nu-i dati cafea lu nea Gica ca vi le repara pe toate de nu mai avem ce mai discuta niciodata...


_______________________________________


pus acum 12 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
Neatza! Vineri si sambata am fost sa ii cunoastem pe Duba Libre si sa ii revedem pe Gica&Razvan. Ne-am simtit bine, am cunoscut oameni noi, am revazut prieteni vechi si va povestim si voua cum a fost   


_______________________________________


pus acum 12 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
de data aceasta, povesti cu fiare si oameni. voi ce amintiri din trafic aveti?


_______________________________________


pus acum 12 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
se apropie intalnirea de la Belgrad, motiv pentru a ne aminti cateva din peripetiile de la editiile anterioare


_______________________________________


pus acum 12 ani
   
MishuL
sniper

Din: Bucuresti,ROMANIA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7732
Ceee mishto! Mi-a zis Dilaru zilele trecute ca o sa se scoboare w/e-ul viitor la Balgrad (na, mai are si el de facut un etaj la casa, un strat de asfalt pe strada...  ), din pacate viatza de ex-familie (ma mut!  ) nu mi-a permis sa apuc sa fac itepeu' la bus si sa vin 

_______________________________________
Was müssen wir kämpfen, ist, die Existenz und Vermehrung unserer Rasse und unseres Volkes, die Ernährung unserer Kinder und die Reinheit unseres Blutes, die Freiheit und Unabhängigkeit des Vaterlandes zu sichern, so dass unser Volk möglicherweise für die Erfüllung des reifen Mission zugeteilt ihm vom Schöpfer des Universums.

pus acum 12 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
@ MishuL: intalnirea de la Belgrad s-a amanat cu o sapatamana, din cauza ploilor. o pauza de 7 zile ar trebui sa iti ajunga sa faci ITP-ul

intre timp am scris despre Cutia lui Pac, sora mai mare a Perlutzei mesaj important: opriti sonorul inainte de a da click pe videoclip )


_______________________________________


pus acum 12 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
despre numele masinilor si povestea "botezului" lor ca de obicei, un text cu fiare si oameni


_______________________________________


pus acum 12 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
incepe sezonul de vara care arata ca un adevarat maraton.
prima intalnire va avea loc la Mures: Bug Fest - editia a treia


_______________________________________


pus acum 12 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
in acest week-end, la Buftea:

_______________________________________


pus acum 11 ani
   
valee
Broscar nou

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 16
cu drag, despre intalnirea de la Odorhei de week-endul viitor:

_______________________________________


pus acum 11 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la